Absolwenci bhp i "Przyjaciel szkoły"

Dodano 19 stycznia 2010, wpis archiwalny

Nowych inspektorów bhp czeka jeszcze egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. Inspektorzy otrzymali szczególne wskazówki, a życzenia uzyskania najlepszych wyników złożyli im wicestarosta Przemysław Musielak i odpowiedzialny za powiatowa oświatę - Leszek Mazurek, który został szczególnie doceniony. Kapituła Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach przyznała mu certyfikat „Przyjaciela szkoły”, m.in. za wspieranie sekcji podnoszenia ciężarów, a także za serdeczność i nagrody, które zostały wręczone na specjalnym spotkaniu wigilijnym. Uroczystość uświetnił występ szkolnego chóru, który zaśpiewał absolwentom m. in. tradycyjne Gaudeamus.

Najlepsze wyniki na świadectwach uzyskali: Julia Węclewska – 5,13, Małgorzata Pawlak – 5,0, Karol Budziński – 4,93, Violetta Wojtasiak – 4,93, Beata Kolanowska – 4,87, Olga Węclewska  – 4,86