Fundusze Europejskie dla środowisk wiejskich

Dodano 14 maja 2009, wpis archiwalny

Projekt zatytułowany „Fundusze Europejskie – skorzystajmy z tej szansy…” został dofinansowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Projekt skierowany jest do mieszkańców wsi, w szczególności lokalnych liderów, sołtysów i członków organizacji pozarządowych działających na wsi, przedstawicieli samorządów gmin wiejskich i miejsko-wiejskich, środowisk wiejskich zaangażowanych w rozwój obszarów wiejskich, w tym liderów grup odnowy wsi i Lokalnych Grup Działania (Leader). Celem projektu jest podniesienie skuteczności wykorzystania dostępnych środków finansowych pochodzących z funduszy europejskich, służących wsparciu rozwoju obszarów wiejskich na terenie Polski. Uczestnicy spotkania będą mogli uzyskać informacje na temat wszystkich możliwych instrumentów wsparcia rozwoju obszarów wiejskich. Prelegenci wskażą przykłady realizowanych projektów oraz działań zmierzających do rozwoju obszarów wiejskich.

Spotkanie odbędzie się 29 maja o godz. 16.00 w Zakładzie Gastronomicznym „Dziupla” Pod Amfiteatrem w Jarocinie.

By wziąć udział w szkoleniu należy wypełnić ankietę zgłoszeniową i przesłać ją do dnia 28 maja 2009 roku faksem (0-63) 243 75 80, listem na adres: KSS, ul. Z. Urbanowskiej 8, 62-500 Konin lub zgłosić telefonicznie (0-63) 243 75 80.

Każdy uczestnik spotkania otrzyma najnowszą publikację KSS „Przepis na projekt, recepta na fundusz” oraz materiały szkoleniowe i płytę CD. Szkolenie jest bezpłatne.

Pobierz ankietę Pobierz ankietę (63.50 KB)