otwórz widżet facebooka

INNOWACYJNA FIRMA

Dodano 02 października 2018, wpis archiwalny INNOWACYJNA FIRMA

To cykl spotkań, które odbywają się od 2016 r. w różnych miastach Polski i dotyczą głównie wsparcia firm w realizacji innowacyjnych projektów. Są to spotkania przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw, a prowadzą je eksperci z różnych instytucji zajmujących się wdrażaniem poszczególnych form wsparcia. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się  9 października od godz. 10 w auli Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Marszewie (Marszew 22, Pleszew). Będą omawiane na nim możliwości wsparcia przedsiębiorców w ramach programu Inteligentny Rozwój oraz programu regionalnego, a także aktualne i ważne tematy z punktu widzenia przedsiębiorcy. 

Założeniem organizatowrów jest przedstawienie tematów w sposób jak najbardziej praktyczny i maksymalnie prostym językiem, tak aby przekaz był zrozumiały i przyswajalny nawet dla tych przedsiębiorców, którzy do tej pory nie mieli styczności z funduszami  i nie starali się o dotacje unijne. 


To co istotne - po prezentacjach będzie okazja indywidualnych rozmów/konsultacji z prelegentami, którzy będą do dyspozycji zainteresowanych i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. 

link z aktywnym formularzem rejestracyjnym


×