I Powiatowy Piknik Ekologiczny pt.: „Z Ekologią na Ty” - informacje

Dodano 02 listopada 2020, wpis archiwalny I Powiatowy Piknik Ekologiczny pt.: „Z Ekologią na Ty” - informacje

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz wprowadzeniem czerwonej strefy Powiat Jarociński zmuszony jest do zrezygnowania z zaplanowanej we wniosku o dofinansowanie formy organizacji „I Powiatowego Pikniku Ekologicznego pt.: „Z Ekologią na Ty””, który miał się odbyć po przeprowadzeniu konkursów zaplanowanych w projekcie, tj. konkursu z wiedzy ekologicznej pt. „Oswajamy OZE”, konkursu pt. „Śmieciom – STOP!” DLA LASU. DLA LUDZI. ŚMIECIOM STOP oraz konkursu plastycznego pt. „MOJE ECO MIASTO ZA 20 LAT”. Piknik został zaplanowany na 05.11.2020 r.

Powiat Jarociński zmienia formę przeprowadzenia „I Powiatowego Pikniku Ekologicznego pt.: „Z Ekologią na Ty””

Wręczenie nagród dla zwycięzców i osób wyróżnionych w przeprowadzonych konkursach odbędzie się w  sali nr 30 Starostwa Powiatowego w Jarocinie z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa zgodnie z poniższym harmonogramem:

1. Konkurs pt.: „Oswajamy OZE” – 5 listopada 2020 r. godzina 11.00
  2. Konkursu pt. „Śmieciom – STOP!” DLA LASU. DLA LUDZI. ŚMIECIOM STOP – 5 listopad 2020 r. szkoły ponadpodstawowe -  godzina 11.00, szkoły podstawowe – godzina 13.00
  3. Konkursu plastycznego pt. „MOJE ECO MIASTO ZA 20 LAT” – 5 listopada 2020 r. godzina 13.00
  4. Konkurs na najładniejszą piosenką – 5 listopada 2020 r. godzina 14.00

Konkurs na najładniejszą piosenką o tematyce ekologicznej zostanie rozstrzygnięty poprzez odsłuchanie przesłanych nagrań na nośniku informatycznym i wyłonieniu zwycięzców.

Quiz nt. wiedzy ekologicznej, który miał zostać przeprowadzony podczas „I Powiatowego Pikniku Ekologicznego pt.: „Z Ekologią na Ty””, zostanie przeprowadzony online, aby w nim uczestniczyć kliknij w  link: https://www.powiat-jarocinski.pl/Quiz.html

PRZEDSIĘWZIĘCIE pn. „I Powiatowy Piknik Ekologiczny pt.: „Z Ekologią na Ty”” DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU