I Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 14 listopada 2018, wpis archiwalny

Zapraszam na I sesję VI Kadencji Rady Powiatu Jarocińskiego.
Sesja rady odbędzie się w dniu 22 listopada 2018 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Sali nr 30 Starostwa Powiatowego w Jarocinie, Al. Niepodległości 10-12, Jarocin.

Komisarz Wyborczy w Kaliszu Postanowieniem Nr 376/I/51/18 z dnia 8 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej Rady Powiatu Jarocińskiego ustalił termin i porządek obrad I sesji rady.

Porządek obrad sesji:

1. Otwarcie I sesji Rady Powiatu Jarocińskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Złożenie ślubowania przez radnych.
  3. Przyjęcie porządku obrad.
  4. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  5. Wybór Przewodniczącego Rady Powiatu Jarocińskiego.
  6. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Powiatu Jarocińskiego prowadzenia sesji od Radnego Seniora.
  7. Wybór Wiceprzewodniczących Rady Powiatu Jarocińskiego.
  8. Zakończenie obrad I sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

Starosta Jarociński

Teodor Grobelny