Unowocześnią ePUAP

W dniach od 12 do 17 sierpnia br. nastąpi przerwa do dostępności do usługi ePUAP.

11 sierpnia 2015

iPolak za granicą

Wybierasz się za granicę...? Będziesz czuć się bezpieczniej z aplikacją iPolak. Bezpłatna aplikacja iPolak to niezbędnik w podróży.

11 sierpnia 2015

Nadal walczymy o pracownię multimedialną

Oddajcie dziś i przez kolejne 4 dni po 5 głosów na pracownię Orange dla jarocińskiej biblioteki. Obecnie przegrywamy o ok. 1 tys. głosów z Krajenką. Jeśli połączymy siły i oddamy po 5 głosów przy jednym logowaniu się, nadrobimy straty. Został jeszcze piątek, sobota, niedziela i poniedziałkowy poranek, bo 10 sierpnia to ostatni dzień, kiedy możemy głosować.

06 sierpnia 2015

Jak bezpiecznie spędzić wakacje w okresie upałów

Radzimy jak przygotować się na czas wysokich temperatur...

Środa dla przedsiębiorców

W ramach kolejnej "Środy z funduszami" dziś w starostwie spotkali się przedsiębiorcy, aby dowiedzieć się, jak pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych na przeszkolenie swoich pracowników.

05 sierpnia 2015

I Bieg Uliczny "Żerkowska Górka"

23 sierpnia odbędzie się I Bieg Uliczny "Górka Żerkowska" połączony z Marszem Nordic Walking.

Dożynkowe After Party Disco

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowo-Gminnych w Łuszczanowie szykuje się kilkugodzinne After Party Disco.

04 sierpnia 2015

Złom w prokuraturze

Dziś starosta Bartosz Walczak skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Powiatu Jarocińskiego. Sprawa dotyczy złomu z rozbiórki przebudowywanych w 2012 roku wiaduktów przy ul. Powstańców Wlkp.w Jarocinie. Wraz z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, w tym w szczególności kradzieży i przywłaszczenia mienia, starosta złożył wniosek o ściganie.

03 sierpnia 2015

Kącik malucha w starostwie

Nowe mebelki i zabawki pojawiły się przy Biurze Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Jarocinie. Kącik malucha ma służyć dzieciom, których rodzice załatwiają urzędowe sprawy na terenie magistratu.

03 sierpnia 2015

Oddali hołd bohaterom

W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego starosta Bartosz Walczak, burmistrz Jarocina Adam Pawlicki i członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego Mirosław Drzazga oddali hołd uczestnikom powstania, składając kwiaty pod tablicą pamiątkową w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie.

01 sierpnia 2015

Święto plonów w rytmie disco

Tegoroczne Dożynki Powiatowo - Gminne odbędą się 22 sierpnia na boisku przy sali wiejskiej w Łuszczanowie.

31 lipca 2015

Powstanie Warszawskie - Pamiętamy!

1 sierpnia o godzinie. 17.00 uruchomione zostaną syreny alarmowe na terenie miast i powiatów województwa wielkopolskiego.

31 lipca 2015