Kapela znad Baryczy w Jarocinie

Wczorajszy koncert "Kapeli znad Baryczy" zgromadził w jarocińskim kościele o. Franciszkanów wielu miłośników kapeli z Odolanowa.

03 października 2016

Obchody Dnia Muzyki w Tarcach

W auli Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach świętowano Międzynarodowy Dzień Muzyki.

02 października 2016

Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie na meczu Lecha Poznań!

25 września 2016 r. grupa uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego udała się do Poznania na mecz piłkarskiej ekstraklasy pomiędzy drużynami Lecha Poznań i Arki Gdynia.

30 września 2016

Z pielgrzymką do Lutogniewa

38 uczniów i 11 rodziców Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie wybrało się na pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego w Lutogniewie .

30 września 2016

Męskie granie na śniadanie czyli Dzień Chłopaka w Jedynce

W eleganckiej koszuli i krawacie to hasło, które towarzyszyło tegorocznym obchodom Dnia Chłopaka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie.

30 wrzesnia 2016

O cukrzycy w "Jedynce"

Elżbieta Dębska lekarz medycyny, autorka wydawnictw i broszur edukacyjnych dla dzieci, rodziców i nauczycieli, która w roku 2013 za swoją działalność została odznaczona przez dzieci Orderem Uśmiechu była gościem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

29 września 2016

10 listopada VI Bieg Niepodległości

10 listopada VI Bieg Niepodległości.

29 września 2016

Konsultacje społeczne Planu Transportowego

Starosta Jarociński, zgodnie z zapisami Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku, w dniach od 27 września 2016 roku do 18 października 2016 roku organizuje konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu jarocińskiego (planu transportowego).

27 września 2016

Srebrny medal Mistrzostw Polski dla Agnieszki Wypychowskiej!

Srebrny medal dla Agnieszki WYPYCHOWSKIEJ, zawodniczki UKS "Przełaj" Żerków w Mistrzostwach Polski Młodzików 2016!

27 września 2016

Zmieniamy się dla Was! Zmiana godzin otwarcia

W związku z prowadzonym badaniem potrzeb załatwiania spraw w Urzędzie po godzinie 16:00, zmieniamy się dla Was!

26 września 2016

Dobry wynik naszej zawodniczki

Reprezentantka MUKS Białe Tygrysy Jarocin, Zuzanna Kaczmarek, zajęła 5. miejsce w Polish Open & Warsaw Cup, imprezie zaliczanej do cyklu Pucharu Świata w taekwondo olimpijskim. W hali widowiskowo - sportowej Torwar w Warszawie zaprezentowało się łącznie ponad 700 zawodniczek i zawodników, startujących w trzech kategoriach wiekowych: kadet, junior i senior.

23 września 2016

Powiat Jarociński wyróżniony

IV miejsce zajął Powiat Jarociński w klasyfikacji powiatów województwa wielkopolskiego we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2015/2016. W rywalizacji gimnazjalistów, samorząd powiatu jarocińskiego zajął V miejsce.

23 września 2016