« powrót 08 kwietnia 2019

JARMARK WIELKANOCNY W ŻERKOWIE

JARMARK WIELKANOCNY W ŻERKOWIE photo

POWIAT JAROCIŃSKI - ...I PO JARMARKU
7 kwietnia w Żerkowie odbył się Jarmark Wielkanocny. W Miejskim Centrum Turystycznym mieszkańcy Żerkowa mogli już poczuć świąteczną atmosferę... Gośćmi na Jarmarku były również starosta Lidia Czechak i wicestarosta Katarzyna Szymkowiak. Jarmark zorganizowało żerkowskie stowarzyszenie "Antrejka".

"Podczas Jarmarku rozstrzygnieto także konkurs na Najpiękniejszy Stół Wielkanocny - wspólnie z Michałem Surmą, Burmistrzem Źerkowa oraz Małgorzatą Rebelką, Dyrektorem Oddziału BS w Żerkowie - miałam zaszczyt wręczyć nagrody, serdecznie gratuluję wszystkim kołom wygranej! Dziękuję Fundacji "Antrejka" i pani Barbarze Nawrockiej za przygotowanie Jarmarku Wielkanocnego i piękny dyplom." - mówi starosta Lidia Czechak.

Czytaj również: