otwórz widżet facebooka

KOMUNIKAT STAROSTY JAROCIŃSKIEGO Dotyczący obsługi klientów Referatu Komunikacji w Jarocinie

Dodano 06 sierpnia 2020, wpis archiwalny KOMUNIKAT STAROSTY JAROCIŃSKIEGO Dotyczący obsługi klientów Referatu Komunikacji w Jarocinie

Od dnia 11 sierpnia 2020 r. (wtorek) od godziny 7:30 wraca system pobierania numerków w Referacie Komunikacji w Jarocinie. Jedna osoba może załatwić dwie sprawy. Wszelkie sprawy związane z uprawnieniami do kierowania będą załatwiane w osobnej kolejce. Poczekalnia jest wyłączona z użytku do odwołania.
Osoby, które chcą odebrać stały dowód rejestracyjny proszone są o przybycie z dowodem osobistym, pozwoleniem czasowym i kartą pojazdu (jeżeli zostały wydane) do siedziby Referatu przy ul. Zacisznej 2a w Jarocinie. Przed wejściem na poczekalnie, w oznaczonym miejscu, będą wydawane stałe dowody rejestracyjne. Osoby oczekujące w kolejce proszone są o zachowanie stosownego dystansu. W holu mogą przebywać maksymalnie dwie osoby. 

Zawiadomienia o zbyciu lub nabyciu pojazdu zarejestrowanego na terytorium RP należy przysłać drogą elektroniczną – platforma epuap.gov.pl lub wrzucić do urny umieszczonej w pobliżu wejścia do urzędu.

Wymagany komplet dokumentów:

  • Zawiadomienie o nabyciu/zbyciu pojazdu
  • Wyraźna kopia umowy zakupu lub sprzedaży

Dla skutecznej komunikacji, w przypadku ewentualnych braków w dokumentacji, prosimy o podanie kontaktu telefonicznego.

×