KONFERENCJA Z MINISTER ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ

Dodano 06 maja 2019, wpis archiwalny KONFERENCJA Z MINISTER ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ

POWIAT JAROCIŃSKI - KONFERENCJA Z UDZIAŁEM MINISTER
ANDŻELIKI MOŻDŻANOWSKIEJ

W dn. 6 maja br. w Starostwie Powiatowym w Jarocinie odbyła się konferencja prasowa z udziałem minister Andżeliki Możdżanowskiej. Podczas konferencji zostały poruszone kwestie pozyskania środków zewnętrznych na inwestycje drogowe w powiecie jarocińskim, pomoc przy pozyskaniu pieniędzy na zakup sprzętu dla szpitala w Jarocinie oraz kwestie współpracy i wspierania działalności Kół Gospodyń Wiejskich. W spotkaniu udział wzięły Starosta Lidia Czechak, Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, Członek Zarządu Powiatu Mariusz Stolecki oraz Burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała.

Andżelika Możdżanowska

Senator RP VIII kadencji (2011–2015), sekretarz Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego (2012–2016), sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (2015), posłanka na Sejm RP VIII kadencji (od 2015), sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju (2017–2018), sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju (od 2018), pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw (2017–2018, od 2018).