« powrót 07 sierpnia 2017

Koniec lata z orkiestrami dętymi

Koniec lata z orkiestrami dętymi photo

„Jest w orkiestrach dętych jakaś siła…" śpiewała juz przed laty Halina Kunicka. Tę siłę usłyszymy, a także będziemy mieli możliwość zobaczyć podczas Festiwalu Orkiestr Dętych w Żerkowie - 26 sierpnia. Oprócz dużej dawki muzyki na uczestników imprezy czekać będzie moc dodatkowych atrakcji.

Festiwal orkiestr dętych w Żerkowie rozpocznie się o godzinie 16.00 na Rynku, gdzie wspólnie zagrają muzycy wszystkich zaproszonych zespołów. Następnie korowód orkiestr przemaszeruje do żerkowskiego amfiteatru, gdzie odbędą się koncerty poszczególnych grup uczestniczących w imprezie. W trakcie festiwalu wszyscy będą mogli również degustować słodkie wypieki przygotowane przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorzy zadbali również o bezpłatne atrakcje dla dzieci.

Organizację festiwalu wsparł finansowo również Starosta Powiatu Jarocińskiego.

Czytaj również: