Konkurs ofert na realizacje zadań publicznych

Dodano 10 stycznia 2008, wpis archiwalny

Treść ogłoszenia o konkursie ukaże  się w „Gazecie Jarocińskiej”  nr 3 z dnia 15 stycznia 2008 r. i „Życiu Jarocina”  nr 2 z dnia 14 stycznia 2008 r.

Powyższe informacje znajdują się również na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Jarocinie w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegółowych informacji udziela pracownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Jarocinie pod numerem telefonu 062 747 19 72.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, jednocześnie mamy nadzieję, że kalendarz imprez kulturalnych i sportowych jaki zostanie wyłoniony pozwoli spełnić oczekiwania społeczności lokalnej Powiatu Jarocińskiego i przyczyni się do pogłębiania integracji  mieszkańców.