LVIII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 18 kwietnia 2018, wpis archiwalny

Zapraszam na  LVIII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, w dniu 25 kwietnia 2018 r. (środa) o godz. 15:30 w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad LVII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LVII sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LVII sesji Rady Powiatu.
  5. Ocena zasobów pomocy społecznej dla Powiatu Jarocińskiego.
  6. Realizacja strategii rozwoju "Szpitala Powiatowego w Jarocinie" Sp. z o.o.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2018-2030.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2018 r.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Wnioski i oświadczenia radnych.
  11. Wolne głosy i wnioski.
  12. Komunikaty.
  13. Zakończenie obrad.