« powrót 28 listopada 2018

ODWIEDZINY w DPS

ODWIEDZINY w DPS photo

Lidia Czechak i Katarzyna Szymkowiak w ramach zapoznania się z jednostkami podległymi powiatowi wizytowały kotliński DPS. Spotkały się tam także z Romanem Pacholczykiem, Wicestarostą Powiatu Ostrowskiego, który wraz ze współpracownikami odwiedził DPS im. Marii Kaczyńskiej w Kotlinie.

Celem wizyty Wicestarosty Powiatu Ostrowskiego było zapoznanie się z działalnością i organizacją kotlińskiego DPS-u, ponieważ władze powiatu ostrowskiego planują podobną  placówkę na swoim terenie.

„Przy okazji naszej wizyty w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie spotkaliśmy się także z Wicestarostą Powiatu Ostrowskiego panem Romanem Pacholczykiem, który razem ze swoimi współpracownikami przyjechał do Kotlina, by poznać specyfikę pracy, szczegóły organizacyjne i proceduralne, jakie obowiązują przy prowadzeniu tego typu placówki. Kotliński DPS, to bardzo sprawnie i dobrze funkcjonująca jednostka powiatu jarocińskiego, a goście z Ostrowa  Wielkopolskiego chcąc otworzyć podobną placówkę na swoim terenie, przyjechali zasięgnąć rady przyjrzeć się pracy takiej placówki z bliska” – mówi Lidia Czechak, Starosta Powiatu Jarocińskiego.

link do materiału filmowego

« powrót Drukuj

Czytaj również: