Oddaj głos na powiatową drogę

Dodano 11 czerwca 2010, wpis archiwalny

Celem konkursu organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest zainteresowanie mieszkańców Wielkopolski, w tym potencjalnych beneficjentów, Funduszami Europejskimi, a także pokazanie w ramach tzw. dobrych praktyk projektów, które zostały zrealizowane dzięki środkom unijnym w Wielkopolsce. Konkurs zainaugurowany został 5 czerwca br. podczas kampanii promocyjnej Miasteczko Europejskie – Miasteczko pełne Gwiazd w Poznaniu i trwać będzie do 30 września br. Do tego dnia włącznie na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl/gwiazdy_wielkopolskie będzie można oddać swój głos na jedno z 43 przedsięwzięć zgłoszonych do konkursu. Ze wszystkimi projektami można zapoznać się za pośrednictwem strony internetowej oraz podczas kampanii Miasteczko Europejskie – Miasteczko pełne Gwiazd. 11 września 2010 roku Miasteczko Gwiazd zawita także do Jarocina.

Beneficjenci zwycięskich projektów zostaną uhonorowani statuetkami oraz nagrodami, które wręczone zostaną podczas uroczystej gali.