BIP
« powrót 04 stycznia 2019

PIERWSZY MIESZKANIEC

PIERWSZY MIESZKANIEC photo

Drogi Aleksandrze, Drodzy Rodzice... W imieniu swoim, a także Zarządu Powiatu Jarocińskiego pragnę życzyć Tobie i Twoim Rodzicom wszystkiego najlepszego w dniu Twoich narodzin, a także życzyć wszystkiego, co najlepsze... (na zdjęciu: Starosta Lidia Czechak trzyma małego Aleksandra, pierwszego mieszkańca powiatu jarocińskiego, który urodził się w 2019 roku).

Wczoraj (3 stycznia br.) Starosta Lidia Czechak wraz ze swoim zastępcą Katarzyną Szymkowiak odwiedziły jarociński szpital, by złożyć życzenia rodzicom i małemu Aleksandrowi, który został pierwszym mieszkańcem powiatu jarocińskiego urodzonym w roku 2019. Z tej okazji maluch otrzymal też od Starosty prezent w postaci wyprawki, a rodzice gratulacje, dyplomi figurkę opiekuńczego aniolka.

link do materiału filmowego

Drogi Aleksandrze, Drodzy Rodzice

         W imieniu swoim, a także Zarządu Powiatu Jarocińskiego pragnę życzyć Ci wszystkiego najlepszego w dniu Twoich narodzin, a także pogratulować Twoim Rodzicom i życzyć im również wszystkiego, co najlepsze.

Aleksandrze jesteś pierwszym mieszkańcem, który przyszedł na świat w roku 2019 w powiecie jarocińskim. Z tej okazji życzę Ci zdrowia, szczęścia, a w przyszłości by wszystkie Twoje plany życiowe oraz wszystkie Twoje  marzenia zostały zrealizowane.

Gratuluję także Twoim Rodzicom, którzy na pewno są szczęśliwi i dumni z Twoich narodzin. Jeszcze raz życzę Wam wszystkim pełni szczęścia, spokoju i radości. Niech pomyślność Was nie opuszcza, a wszelkie, nawet najskrytsze marzenia doczekają się spełnienia. Życzę Wam spokoju i rodzinnego ciepła, niech ten nadchodzący czas będzie dla Ciebie i Twoich Rodziców – czasem niezapomnianym, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

 

                                                                   Lidia Czechak 

         Starosta Powiatu Jarocińskiego 

 

Pliki do pobrania:

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka