« powrót 04 lutego 2019

PREZES NA SPOTKANIU W JAROCINIE

PREZES NA SPOTKANIU W JAROCINIE  photo

1 lutego br. Starostwo Powiatowe oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie odwiedziła Marlena Maląg do niedawna Wicewojewoda Wielkopolski, a od grudnia ubiegłego roku - Prezesa Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Celem wizyty Marleny Maląg była wizytacja jarocińskiego PCPR oraz udział w spotkaniu z pracownikami zajmującymi się w jarocińskim PCPR współpracą z PFRON oraz zapoznanie się ze sprawozdaniem dotyczącym wykorzystania i wydatkowania środków „pefronowskich” w roku 2018 przez PCPR w Jarocinie.

„Z panią Prezes Marleną Maląg znam się od lat, współpracowałam z nią jeszcze, gdy była Wicewojewodą i nasza współpraca zawsze układała się bardzo dobrze. Pani Prezes jest osobą bardzo merytoryczną, konkretną – co tylko ułatwia i sprawia, że współpraca z nią to przyjemność. A jako, że nie miałam jeszcze okazji pogratulować jej osobiście nominacji na stanowisko Prezesa Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – to razem z pozostałymi Członkami Zarządu Powiatu Jarocińskiego – złożyliśmy pani Marlenie serdeczne gratulacje i życzenia sukcesów zawodowych.” – informuje Starosta Lidia Czechak.

Marlena Maląg od 2016 r. była wicewojewodą wielkopolskim wcześniej wicestarostą ostrowskim oraz wiceprezydentem Ostrowa Wielkopolskiego. Jest z wykształcenia pedagogiem i menadżerem oświaty. W grudniu 2018 r. Marlena Maląg odebrała z rąk Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbiety Rafalskiej powołanie na Prezesa Zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

„Jarocińskie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie jest pierwszym w kraju, które odwiedziłam pełniąc aktualną funkcję.” – mówiła Marlena Maląg, zwracając się do pracowników PCPR w Jarocinie.

« powrót Drukuj

Czytaj również: