Pierwsze spotkanie z cyklu "Środa z Funduszami dla..." za nami

Dodano 01 kwietnia 2015, wpis archiwalny

„Środa z Funduszami dla…” to ogólnopolski cykl spotkań informacyjnych. Spotkania organizowane są przez Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w każdą pierwsza środę miesiąca. Głównym celem spotkań jest popularyzacja oraz przekazywanie informacji dotyczących perspektywy finansowej 2014-2020 konkretnym grupom beneficjantów.

Dziś odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami dla…”,  które skierowane było do osób planujących założenie działalności gospodarczej. Uczestnicy dowiedzieli się o możliwościach pozyskania środków zwrotnych i bezzwrotnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach dostępnych i planowanych form wsparcia w nowym okresie programowania 2014-2020. Zostały także zaprezentowane możliwości wsparcia, w tym z mechanizmów zwrotnych, aktualnie dostępnych na założenie własnej firmy.

Kolejne spotkanie z cyklu „Środa z funduszami dla…” odbędzie się 6 maja w Starostwie Powiatowym w Jarocinie i skierowane będzie do instytucji publicznych planujących inwestycje w zakresie e-administracji i cyfryzacji.