Podsumowanie roku KPP w Jarocinie

Dodano 15 stycznia 2020, wpis archiwalny Podsumowanie roku KPP w Jarocinie

14 stycznia 2020 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się odprawa roczna kierownictwa jarocińskiej jednostki z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konradem Chmielewskim. Celem spotkania było podsmowanie pracy jarocińskich policjantów w 2019 roku.

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Jarocinie insp. Krzysztof Rzepczyk, który omówił stan bezpieczeństwa w powiecie jarocińskim, podkreślając pozytywne trendy w ograniczaniu przestępczości oraz bardzo dobrej wykrywalności sprawców ich popełnienia. Komendant przedstawił również nowe kierunki pracy i zadania, jakie czekają funkcjonariuszy w roku 2020. Głos zabrał także  mł. insp. Andrzej Boruta, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie, który omówił wyniki pracy policjantów w poszczególnych pionach. Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Konrad Chmielewski pozytywnie ocenił pracę jarocińskich mundurowych.

W odprawie uczestniczyli Starosta Powiatu Jarocińskiego Lidia Czechak oraz Prokurator Rejonowy w Jarocinie Przemysław Wyrwiński. Starosta podziękowała policjantom za ich codzienny trud, dzięki któremu na terenie powiatu jarocińskigo jest bezpieczniej.