« powrót 28 listopada 2017

Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym

Powiatowe mistrzostwa w tenisie stołowym photo

Znamy wyniki Drużynowych Mistrzostw Powiatu w tenisie stołowym szkól ponadgimnazjalnych. Złote medale i awans do zawodów rejonowych w kategorii dziewcząt wywalczyły uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie, wśród chłopców po raz jedenasty tytuł Mistrzów Powiatu obronili reprezentanci gospodarzy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

"Nasza szkoła od wielu lat współpracuje ze Szkolnym Związkiem Sportowym „Wielkopolska” w Poznaniu, od ponad 20 lat gości tenisistów stołowych województwa wielkopolskiego, którzy przy ping-pongowych stołach rywalizują w  rozgrywkach Licealiady na etapie powiatu, rejonu i województwa. Cieszy fakt, ze uczniowie Jedynki stanowią czołówkę powiatu, zajmują wysokie lokaty w zawodach rejonowych, zdobywali medale Mistrzostw Wielkopolski". – informuje Iwona Tobolska, wicedyrektor ZSP nr 1

Już dziś wszystkich kibiców i sympatyków tenisa stołowego zapraszamy na rozgrywki rejonowe z udziałem reprezentantów powiatu jarocińskiego, które w czwartek, 30 listopada br zostaną, rozegrane w małej sali gimnastycznej ZSP 1 w Jarocinie i obiektach ZSP 2 w Jarocinie.

Czytaj również: