Pożegnanie Dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy

Dodano 24 sierpnia 2005, wpis archiwalny W swym wystąpieniu Starosta Jarociński Sławomir Wąsiewski w imieniu własnym i Przewodniczącego Rady Powiatu podziękował za dotychczasową bardzo dobrą współpracę, która zaowocowała wspólnymi przedsięwzięciami w zakresie poprawy bazy lokalowej. Zdaniem starosty przed Ośrodkiem otwierają się nowe możliwości rozwoju. Ważne jest też, że Ośrodek pozostaje nadal na terenie ziemi jarocińskiej.

Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Cerekwicy Marek Krzyżostaniak w swym wystąpieniu podziękował samorządowi powiatowemu za kilkuletnią współpracę: "Pozwólcie Szanowne Panie i Szanowni Panowie, że odniosę się z uznaniem do Uchwały Rady Powiatu, na mocy której organem prowadzącym Ośrodek stał się urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Mówię tak nie dlatego, że Powiat tą placówką źle zarządzał lub były powody do narzekań czy pretensji. Przeciwnie - uważam, że dokładaliście Państwo wszelkich starań ku temu, aby naszemu rozstaniu towarzyszył dzisiaj należny Wam szacunek i uznanie. I proszę wierzyć, że te słowa nie są tylko grzecznościową laurką wypowiadaną na stosowną okoliczność, ale wyrażają autentyczny pogląd środowiska pedagogicznego, które mam zaszczyt na tej sali reprezentować".