BIP
« powrót 07 marca 2017

Prezes gościł w Jarocinie

Prezes gościł w Jarocinie photo

W miniony piątek Jarocin odwiedzili czołowi działacze Polskiego Stronnictwa Ludowego w kraju. Mieszkańcy powiatu mieli możliwość spotkania się z prezesem Władysławem Kosiniak-Kamysz.

Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego  przyjechał na zaproszenie Zarządu Powiatowego PSL w Jarocinie i razem z Andrzejem Grzybem posłem do PE, Andżeliką Możdżanowską posłanką na Sejm RP, Krzysztofem Grabowskim wicemarszałkiem województwa wielkopolskiego oraz Janem Grześkiem radnym sejmiku województwa wielkopolskiego spotkali się w  z mieszkańcami powiatu jarocińskiego. Salę wypełnili po brzegi nie tylko mieszkańcy, członkowie i sympatycy PSL z powiatu jarocińskiego, ale także z powiatów ościennych. Wśród uczestników spotkania nie zabrakło radnych powiatu jarocińskiego oraz włodarzy gmin Jaraczewo, Kotlin i Żerków.

Rolę gospodarzy spotkania pełnili Teodor Grobelny starosta jarociński oraz Karol Matuszak prezes Zarządu Powiatowego PSL w Jarocinie. Prezes W. Kosiniak-Kamysz podczas dyskusji z uczestnikami odniósł się do wielu istotnych tematów związanych z polityką wewnętrzną kraju, ale również do problemów z którymi borykają się lokalne samorządy.

Tuż po spotkaniu goście uczestniczyli w uroczystym otwarciu biura poselskiego PSL.

« powrót Drukuj

Czytaj również: