Przedsiębiorcy współpracują z Urzędem Pracy

Dodano 15 października 2015, wpis archiwalny Przedsiębiorcy współpracują z Urzędem Pracy

Włodarz powiatu wraz z dyrektorem jarocińskiego PUP Grzegorzem Fenglerem spotkali się z przedsiębiorcami różnych branż, którzy dzięki wsparciu z „pośredniaka” zapewnili nowe miejsca pracy. Odwiedzili firmy zajmujące się produkcją i sprzedażą hurtową chemii gospodarczej, produkcją i regeneracją narzędzi do obróbki drewna, wykonywaniem nadruków metodą sitodruku na tkaninach, drewnie, metalu, szkle itp. , sprzedażą odzieży reklamowej i pracowniczej oraz handlem detalicznym artykułami sportowymi, w tym przede wszystkim rowerami, częściami rowerowymi oraz akcesoriami rowerowymi. – Dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedsiębiorcami z terenu naszego powiatu mogę zapoznać się z problemami, z którymi zmagają się na co dzień w swojej działalności. To pomoże mi w podjęciu działań, które mają na celu stworzenie lepszych warunków na rozwój lokalnych firm– stwierdza starosta Bartosz Walczak.