Rok szkolny 2004/2005 już rozpoczęty

Dodano 01 września 2004, wpis archiwalny "Pragnę w imieniu władz samorządowych powiatu jarocińskiego, złożyć wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkół najserdeczniejsze życzenia wytrwałości oraz wiary w możliwości podopiecznych. Natomiast uczniom, którzy przecież dla istnienia szkół są najważniejsi, życzę zapału do nauki, pokonywania wszelkich trudności, podejmowania nowych wyzwań, a przede wszystkim sukcesów. Wierzę, że otoczeni szczerymi przyjaciółmi, gotowymi do pomocy nauczycielami jesteście w stanie ten sukces osiągnąć. Tak więc wszystkiego dobrego! Rok szkolny 2004/2005 uważam za rozpoczęty!!!" - powiedział w swym wystąpieniu Starosta Jarociński.

rok_szkolny2004_2.jpgUroczystość rozpoczęcia roku szkolnego była również okazją, by oficjalnie powierzyć obowiązki dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie pani Urszuli Goling, która została wyłoniona na to stanowisko w drodze konkursu. Symboliczny klucz do "bram" szkoły wręczył pani dyrektor Starosta Jarociński Sławomir Wąsiewski i Przewodniczący Rady Powiatu w Jarocinie Czesław Robakowski.

Podczas uroczystości starosta powierzył również oficjalnie obowiązki dyrektorom: Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Jarocinie - pani Radosławie Suszczyńskiej oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie - panu Romualdowi Gruchalskiemu na okres kolejnych 5 lat.