« powrót 15 maja 2018

SPOTKANIE W STAROSTWIE ws DROGI S-11

SPOTKANIE W STAROSTWIE ws DROGI S-11 photo

Dzisiaj 15 maja o godz. 9:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie odbyło się spotkanie zorganizowane wspólnie z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad. Tematem spotkania była koncepcja dalszej budowy drogi S-11.

Spotkanie, to miało charakter  informacyjny dotyczący tzw.: „Studium Korytarzowego drogi S-11”. "Po mojej wizycie parę dni temu w Poznaniu w Urzędzie Marszałkowskim związanej z planami dotyczącym drogi S 11,  zwróciłem się do pana Marka Napierały, dyrektora GDDKiA z propozycją zorganizowania takiego spotkania informacyjnego także w naszym Starostwie i w ciągu kilku dni udało nam się takie spotkanie zorganizować. Wiem, że podobne spotkania będąsię odbywały także w innych powiatach, które leżą wzdłuż drogi S 11". - mówi Teodor Grobelny, Starosta Powiatu Jarocińskiego.

Podczas spotkania omawiano m.in.: kwestie dotyczące całości inwestycji, wskazano preferowane warianty korytarza drogi S-11 i zaprezentowano wstępny planowany przebiegu korytarzy S-11 w układzie sieci drogowej województwa wielkopolskiego - na mapie topograficznej. Na spotkaniu Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Poznaniu - reprezentowała Kinga Bawtro-Rosiak, Naczelnik Wydziału Dokumentacji, a firmę projektowaą JPL Project sp. z o.o. reprezentował - Mariusz Wasilewski, projektant

 

« powrót Drukuj

Czytaj również: