« powrót 05 lutego 2019

SPOTKANIE Z ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ

SPOTKANIE Z ANDŻELIKĄ MOŻDŻANOWSKĄ photo

"Z panią pełnomocnik Andżeliką Możdżanowską znam się od bardzo dawna i cieszę się z tego spotkania, na które tak licznie również przybyły panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu mogły z tzw. "pierwszej ręki" zaczerpnąć informacje i zadać pytania pani minister dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na swoją działalność w Kołach Gospodyń Wiejskich" - mówi Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która również uczestniczyła w spotkaniu z członkiniami KGW z całego powiatu jarocińskiego..

Spotkanie odbyło się z przedstawicielkami Kół Gospodyń Wiejskich z całego powiatu jarocińskiego – a dotyczyło nowych rozwiązań prawnych, dzięki którym teraz KGW mogą pozyskiwać dofinansowanie z budżetu państwa na swoją działalność. Uczestniczki spotkania otrzymały na zakończenie gadżety reklamowe.

"Z panią pełnomocnik Andżeliką Możdżanowską znam się od bardzo dawna i cieszę się z tego spotkania, na które tak licznie również przybyły panie zrzeszone w Kołach Gospodyń Wiejskich. Dzięki temu mogły z tzw. "pierwszej ręki" zaczerpnąć informacje i zadać pytania pani minister dotyczące możliwości pozyskania dofinansowania na swoją działalność w Kołach Gospodyń Wiejskich" - mówi Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak, która również uczestniczyła w spotkaniu.

Andżelika Możdżanowska spotkała się także w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z pozostałymi członkami Zarządu Powiatu oraz burmistrzem Jaraczewa.

Minister Andżelika Możdżanowska, to sekretarz stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju i pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw.

« powrót Drukuj

Czytaj również: