Świąteczne prezent dla OSP w Mieszkowie oraz Chrzanie

Dodano 30 grudnia 2019, wpis archiwalny Świąteczne prezent dla OSP w Mieszkowie oraz Chrzanie

20 grudnia 2019 roku na placu przed jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Mieszkowie odbyło się uroczyste przekazanie pojazdu pożarniczego, który wcześniej służył w Komedzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

Auto dla strażaków-ochotników z Mieszkowa przekazał p.o. Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Poznaniu mł. bryg. Dariusz Matczak. Symbolicznie kluczyki od pojazdu odebrali: naczelnik OSP w Mieszkowie dh Przemysław Wieliński oraz kierowca dh Paweł Kałmucki. W uroczystości udział wzięła starosta Lidia Czechak.

Tego samego dnia przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej w Chrzanie odebrali w Starostwie Powiatowym torbę medyczną R1. Prezent dla młodzieżowej drużyny, która w zdobyła pierwsze miejsce w ostatnich powiatowych zawodach, ufundowała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu.