otwórz widżet facebooka

Tenis stołowy w powiecie

Dodano 18 listopada 2005, wpis archiwalny W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce ex aequo zajęły drużyny gospodarzy oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie, a drugie miejsce przypadło Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie.

W kategorii chłopców najlepsi okazali się tenisiści z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie. Tuż za nimi uplasował się ZSP Nr 1 w Jarocinie. Trzecie miejsce przypadło ZSP w Tarcach. Poza podium znalazły się drużyny ZSP Nr 2 w Jarocinie oraz Zespół Szkół Społecznych w Jarocinie.

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe statuetki, trzy najlepsze zespoły medale, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Najlepsze drużyny awansowały tym samym do Finału Rejonu Kalisz.

Natomiast w dniach 7-8.11.2005 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odbył się Finał Rejonu Poznań Teren-Wschód Drużynowych Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalych w Tenisie Stołowym.

Reprezentujące nasz powiat drużyny zajęły miejsca na podium. W kategorii dziewcząt drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie, a w kategorii chłopców Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie zajął pierwsze miejsce.