Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w czerwcu 2017 roku

Dodano 30 maja 2017, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się
w dniu 07 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 10.00 w siedzibie Bractwa Kurkowego przy ul. Powstańców Wielkopolskich z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Kół Polskiego Związku Łowieckiego, dzierżawiącego grunty na terenie powiatu jarocińskiego.

2. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2016 w zakresie działania komisji.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 czerwca 2017 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie i bazie kultury fizycznej i sportu na terenie powiatu.
  2. Sprawozdanie z przebiegu przygotowań do setnej rocznicy Powstania Wielkopolskiego.
  3. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2016 w zakresie działania komisji.
  4. 4.      Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych odbędzie się w dniu 27 czerwca 2017 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o sytuacji w Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie – posiedzenie wyjazdowe.
  2. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2016 w zakresie działania komisji
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego, które odbędzie się w dniu 28 czerwca 2017 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Analiza wykonania budżetu powiatu za rok 2016.
  2. Sprawy bieżące.