Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w kwietniu 2019 roku

Dodano 11 kwietnia 2019, wpis archiwalny

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za I kwartał 2019 r.
2.Sprawy bieżące.

12.30- Objazd dróg. Gmina Jarocin i Jaraczewo

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

I KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury i Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 kwietnia 2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Metody pracy szkół i Policji mające na celu przeciwdziałanie oraz zwalczanie narkomanii i innych uzależnień.
2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2019 r. (czwartek) o godz. 13.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań z zakresu Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.
2. Aktualna sytuacja w dziedzinie funkcjonowania pszczelarstwa na terenie powiatu.
3. Sprawy bieżące.