Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w lutym 2017 roku

Dodano 03 lutego 2017, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 20 lutego 2017 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie
sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Aktualna sytuacja w dziedzinie funkcjonowania pszczelarstwa na terenie powiatu.

2. Informacja o realizacji zadań z zakresu Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 14 lutego 2017 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań z zakresu kultury fizycznej, sportu i turystyki w Powiecie Jarocińskim za rok 2016.

2. Informacja o działalności JUTW.

3. Informacja o działalności ZSO w Jarocinie.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego, odbędzie się
15 lutego 2017 r. (środa) o godz. 09.00 w PCPR w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z działalności PCPR. Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

2. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy
w Rodzinie i Ochrony Ofiar za rok 2016 oraz Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej
w 2016 r.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu
16 lutego 2017 r. (czwartek)
o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z działalności Referatu Dróg Powiatowych w 2016 roku.

2. Sprawy bieżące.