Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w styczniu 2017 roku

Dodano 09 stycznia 2017, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 23 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie
sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.
  2. Informacja o funkcjonowaniu i zadaniach doradztwa rolniczego na terenie powiatu.
  3. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2016 obecnej kadencji Rady Powiatu w Jarocinie.
  4. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego, odbędzie się
23 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. 1.      Funkcjonowanie Powiatowych Ośrodków Wsparcia.
  2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2016.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 stycznia 2017 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zasoby kulturowe i turystyczne Powiatu Jarocińskiego.

2. Informacja na temat obiektów zabytkowych.

3. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2016.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu
26 stycznia 2016 r. (czwartek)
o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2016.

2. Sprawy bieżące.