Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w styczniu 2022 roku

Dodano 20 stycznia 2022, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 stycznia  2022 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Program Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w zakresie działań podejmowanych w celu zapewnienia pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży powiatu jarocińskiego

2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2021.

3. Aktualna sytuacja finansowa Szpitala Powiatowego w Jarocinie Sp. z o.o.

4. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 25 stycznia 2022 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych.

2.Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2021.

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 stycznia 2021 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2021.

2.Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 24 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Spotkanie noworoczne z instytucjami rolniczymi funkcjonującymi na terenie Powiatu Jarocińskiego.

2.Informacja o funkcjonowaniu na terenie powiatu systemu dopłat dla rolników oraz realizacja programów pomocowych w zakresie rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich.

2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2021.

3. Sprawy bieżące.