Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w styczniu 2023 roku

Dodano 10 stycznia 2023, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 16 stycznia 2023 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w Zespolee Szkół Specjalnych w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych,

Posiedzenie Komisji w Zespole Szkół Specjalnych.

2.Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2022.

3.Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 17 stycznia 2023 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2022.

2.Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie w roku 2022.

3.Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar za rok 2022.

4. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej w 2022r.

5. Informacja o Działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.

6.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 18 stycznia 2023 r. (środa) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2022.

2.Realizacja zadań oraz wykorzystanie środków przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie za 2022 rok.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 18 stycznia 2023 r. (środa) o godz. 12.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Sprawozdanie z podejmowanych działań przez Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie” na terenie Powiatu Jarocińskiego.

Nadzór nad ciekami wodnymi oraz plany budowy zbiorników retencyjnych.

2. Zatwierdzenie sprawozdania z działalności komisji za rok 2022.

3. Sprawy bieżące.