Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w czerwcu 2019 roku

Dodano 05 czerwca 2019, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 18 czerwca 2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Zasoby kulturowe i turystyczne Powiatu Jarocińskiego.

2.Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2018 w zakresie działania komisji.

3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 19 czerwca 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.      Ocena funkcjonowania rodzin zastępczych w powiecie jarocińskim.

2.      Bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie powiatu jarocińskiego.

3.      Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2018 w zakresie działania komisji.

Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 25 czerwca 2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

Analiza wykonania budżetu powiatu za rok 2018.
Informacja o efektach współpracy Powiatu Jarocińskiego z innymi samorządami za 2018 r. w zakresie realizacji wspólnych zadań i inwestycji.
Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 26 czerwca 2019 r. (środa) o godz. 13.30 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie działalności Kół Wędkarskich Polskiego Związku Wędkarskiego oraz ocena działalności Społecznej Straży Rybackiej na terenie powiatu.

2. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2018 w zakresie działania komisji.

3. Sprawy bieżące.