Tydzień Kultury Regionalnej z biblioteką

Dodano 18 października 2012, wpis archiwalny

W ramach Tygodnia Kultury Regionalnej już 5 listopada o godz. 17 organizatorzy zapraszają na pokaz gry karcianej veto i spotkanie z Kuźnią Gier z Krakowa. Dzień później, także o godz. 17. bibliotekarki zaplanowały spotkanie autorskie z Marianem Pilotem, laureatem Literackiej Nagrody Nike 2011. 7 listopada o godz. 9.00 można będzie pozwiedzać Ziemię Jarocińska w ramach zwiedzania książkowego zatytułowanego „Siedmiomilowe buty”, a 8 listopada o godz. 17 będzie można porozmawiać z Małgorzatą Kwiecińską na temat „savoir vivre na co dzień”. Ostatnie spotkanie zaplanowane w ramach Tygodnia Kultury Regionalnej odbędzie się 9 listopada. Będzie to spotkanie autorskie dla młodzieży z autorką książki „Cukierek albo psikus”. Wszystkie imprezy odbędą się w siedzibie głównej Biblioteki w Pałacu Radolińskich.