BIP
« powrót 05 września 2017

VII edycja konkursu Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami

VII edycja konkursu Wielkopolska Otwarta dla Osób z Niepełnosprawnościami photo

Zarząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza organizacje pozarządowe, instytucje i inny podmioty działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami w naszej Wielkopolsce do udziału w konkursie.

Celem Konkursu jest wyróżnienie podmiotów, które w roku 2016 lub 2017 realizowały lub aktualnie realizują działania na rzecz osób z niepełnosprawnościami oraz ich otoczenia, podejmują inicjatywy, które realnie zmieniają rzeczywistość osób z niepełnosprawnościami, przyczyniają się do podniesienia jakości życia tych osób, są ciekawym sposobem pracy lub współpracy na rzecz lub w obszarze wsparcia osób z niepełnosprawnościami. Jest to konkurs otwarty.

Wypełniony i podpisany Formularz zgłoszeniowy (załącznik do Regulaminu Konkursu) wraz z załącznikami w wersji papierowej oraz na nośniku danych CD/DVD lub pamięci USB (pendrive) należy złożyć osobiście lub drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) do 30 września 2017 roku na adres: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, ul. Feliksa Nowowiejskiego 11, 61-731 Poznań z dopiskiem na kopercie: „Konkurs Wielkopolska Otwarta dla Osób z  Niepełnosprawnościami”

poniżej link do strony www:

http://rops.poznan.pl/konkursy-oraz-rehabilitacja-zawodowa-i-spoleczna/wielkopolska-otwarta-dla-niepelnosprawnych/

wielkopolska-otwarta-dla-niepełnosprawnych

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka