Weź udział w konkursie języka angielskiego

Dodano 09 października 2008, wpis archiwalny

Pierwszy etap IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego – test gramatyczno-leksykalny, z elementami kultury angielskiego obszaru językowego odbędzie się 24 października. O wejściu do drugiego etapu – ustnego, zadecyduje komisja konkursowa na podstawie uzyskanych punktów z testu. Etap ustny, zaplanowany na 21 listopada będzie przebiegał w formie debaty w języku angielskim. Tematy przygotowane przez organizatorów i zatwierdzone przez komisję konkursową będą oscylowały wokół życia codziennego i aktualnych zagadnień. Debata odbędzie się z udziałem publiczności, a więc organizatorzy zachęcają do udziału w niej delegacje uczniów wspierających swoich zawodników i oczywiście znających angielski. W tym roku na publiczność czekają dodatkowe atrakcje z nagrodami.

W skład komisji konkursowej wejdą nauczyciele z zaproszonych szkół oraz przedstawiciel głównego sponsora, Wydawnictwa Pearson Education, Iwona Kubiak. O prawidłowy przebieg konkursu zadba przewodnicząca komisji konkursowej, Anna Szypura.

Sponsorami IV Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego są: Pearson Education oraz Starostwo Powiatowe Jarocinie a patronat medialny obejmie Gazeta Jarocińska. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody książkowe.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel.  0 62 747 23 73 – biblioteka lub maila: cychnerska@interia.pl).