BIP
« powrót 13 września 2017

Wiemy więc działamy

Wiemy więc działamy photo

2-go października br. w Jarocinie odbędzie się konferencja z udziałem Marzeny Wodzińskiej, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego. Konferencja została zorganizowana dzięki staraniom Starosty Teodora Grobelnego i Jana Grześka, radnego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 

Tematem przewodnim spotkania mają być zagadnienia dotyczące konkursów umożliwiających zdobycie środków z budżetu wojewódzkiego organizacjom pozarzadowym. W ramach prezentacji na konferencji pokazane będą także podstawowe zasady strategiczne, jakimi kieruje się Samorząd Województwa. Podstawą będzie odniesienie do strategii rozwoju regionalnego i strategii polityki społecznej. 

Organizatorzy chcą ukazać wymierne korzyści płynące ze wspóldziałania władz wojewódzkich z sektorem NGO. Na konkretnych przykładach będą prezentować, co powstało dzięki współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi. Zaprezentują także podstawowe zasady współpracy, w oparciu o ustawę o pożytku publicznym i wolontariacie oraz wynikające z tego zasady przejrzystości, jawności, sprawiedliwości.

"Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe z terenu naszego powiatu do udziału w tej konferencji" - dodaje Jan Bartczak, Sekretarz Powiatu.

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka