Wigilijne spotkanie w Domu Dziecka w Górze

Dodano 30 grudnia 2019, wpis archiwalny Wigilijne spotkanie w Domu Dziecka w Górze

Dzieci, dyrekcja i wychowawcy Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny „Domostwo” w Górze oraz przyjaciele, byli wychowankowie  i samorządowcy spotkali się 19 grudnia, aby wspólnie poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia. Wigilia to wyjątkowy dzień w placówce, na który szczególnie, przez cały rok, czekają najmłodsi.

Przedstawiciele władz powiatowych -  starosta Lidia Czechak, wicestarosta Katarzyna Szymkowiak oraz Przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego wręczyli wychowankom prezenty, następnie wspólnie śpiewali kolędy i dzielili się świątecznymi anegdotami. Coroczne odwiedziny byłych wychowanków są wspaniałą nagrodą dla dyrekcji oraz wychowawców. Ta tradycja potwierdza, że czuli się tu dobrze! – powiedziała starosta podczas spotkania.