BIP
« powrót 03 października 2018

ŻEGLARSKIE ZMAGANIA

ŻEGLARSKIE ZMAGANIA  photo

W minioną sobotę 29.09.2018 r. nad zalewem w Roszkowie odbyły się Regaty Zakończenia Sezonu Żeglarskiego Klubu Żeglarskiego "Wodniak" Jarocin i Kaliskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Regaty odbyły się m.in. pod patronatem honorowym: Starosty Jarocińskiego Teodora Grobelnego, a Starostwo wsparło również imprezę finansowo, medialnie oraz rzeczowo.

W regatach udział wzięli żeglarze z zaprzyjaźnionych klubów: HKŻ Odkrywca z Kalisza, UKŻ Trawers z Ostrowa Wlkp., K.Ż. Politechniki Poznańskiej, Jacht Klub Orion z Ostrzeszowa, UKŻ Środa z Środy Wlkp.

Wśród zawodników biorących udział w regatach członkowie jarocińskiego klubu „Wodniak” w kilku kategoriach znaleźli się „na pudle”,  i tak: 1 miejsce klasie Optimist zajął Adam Karolczak, a 3 miejsce w tej samej klasie łodzi zajął Dawid Depa, a w klasie Omega na 3 miejscu uplasował się Stanisław Niewiada.

Wszystkim biorącym udział w regatach gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów żeglarskich; także słowa uznania należą się wszystkim sympatykom i zaangażowanym służbom (straży i policji) za pomoc, wsparcie przy organizacji regat.

 

 photo

 photo

 photo

« powrót Drukuj

Czytaj również:

Zobacz także:

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner
 baner

Starostwo Powiatowe w Jarocinie

63-200 Jarocin
Al. Niepodległości 10-12

tel. 62 747-15-96
fax. 62 747-33-37
  • herb Jarocin
  • herb Jaraczewo
  • herb Kotlin
  • herb Żerków
realizacja:Studio Fabryka