Z wędką po puchar Przewodniczącego

Dodano 09 lipca 2010, wpis archiwalny
Do zawodów, które odbyły się w Roszkowie, stanęło 25 par wędkarzy w kategorii Senior i 5 w kategorii Junior-Kadet. Tradycyjnie rywalizację rozstrzygnięto na tak zwanej „żywej rybie” co oznacza, że wszystkie po zważeniu trafiły z powrotem do wody. W kategorii Seniorów najlepsi okazali się Sławomir Mikołajczak i Wojciech Durski. Wśród Juniorów-Kadetów na pierwszym miejscu, pokonując chłopięce pary, uplasowały się Katarzyna Regus i Paulina Maćkowiak. Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli przewodniczący Rady Powiatu Zygmunt Meisnerowski, starosta jarociński Stanisław Martuzalski i prezes koła Stanisław Krawczyk. Statuetkami uhonorowano również najstarszego i najmłodszego wędkarza zawodów – Stanisława Wasielaka i Maksymiliana Krzysztofiaka.