otwórz widżet facebooka

Wyżej, dalej, prędzej...

W dniu 20 września rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimanzajalnych. W zawodach, które otworzyła Wicestarosta Jolanta Mejzińska, wzięły udział reprezentacje czterech szkół. Zwycięzcom wręczono dyplomy oraz medale.

Zdobywcy pierwszych czterech miejsc w mistrzostwach powiatu reprezentowali ziemię jarocińską na mistrzostwach rejonu, które odbyły się na stadionie T.S. "Olimpia" w Poznaniu w dniu 27 września 2005 r.

W wyniku zmian w rejonizacji powiatów przeprowadzonych przez SZS "Wielkopolska" po raz pierwszy nasi reprezentanci rywalizowali w rejonie "Poznań - wschód" konkurując z młodzieżą z powiatów: średzkiego, wrzesińskiego, średzkiego i gnieźnieńskiego.

Zawodnicy, którzy uplasowali się na pierwszych czterech miejscach wystartują w mistrzostwach Wielkopolski. Powiat jarociński reprezentować na tych zawodach będzie 42 zawodników; w tym 6 sztafet.

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Powiatu w Lekkiej Atletyce (81.91 KB)

Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Rejonu Poznań Wschód w Lekkiej Atletyce Wyniki Indywidualnych Mistrzostw Rejonu Poznań Wschód w Lekkiej Atletyce (220.63 KB)

Reprezentacja powiatu jarocińskiego na finał wojewódzki Reprezentacja powiatu jarocińskiego na finał wojewódzki (43.56 KB)

W ramach obchodów jubileuszu 40-lecia ZSP nr 2 w Jarocinie rozegrany został turniej w piłkę nożną o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Oprócz reprezentacji złożonych z uczniów czterech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu w turnieju wzięły też udział drużyny straży pożarnej, policji oraz reprezentacja nauczycieli. W finale uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących pokonali drużynę jarocińskich policjantów, a trzecie miejsce zajęli uczniowie ZSP w Tarcach.