otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

SPOTKANIE Z ABSOLWENTEM

„100 spotkań za 100-lecie szkoły” – Bartosz Wojtyra. W środę 21 marca o godz. 10.50 doktorant na Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych, Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej Bartosz Wojtyra, absolwent liceum z roku 2005, spotka się z uczniami.

20 marca 2018
Informacje ogólne

MOJA ULUBIONA KSIĄŻKA

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. J. Dziubińskiej w Tarcach, 16 marca br. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Regionalnym Konkursie na Plakat Promujący „Moją Ulubioną Książkę”. Była to już piata edycja konkursu, który ma na celu promocję czytelnictwa i zdolności artystycznych młodzieży.

20 marca 2018
Informacje ogólne

URZĄD SKARBOWY INFORMUJE

W związku z rozpoczęciem akcji składania PIT za 2017 r. Naczelnik Urzędu Skarbowego w Jarocinie informuje o udostępnieniu na Portalu Podatkowym usługi wstępnie wypełnionego zeznania podatkowego (PFR) za 2017 rok. Rozpowszechnienie powyższych informacji w jak największym zakresie, pomoże i ułatwi podatnikom wywiązanie się z obowiązku określonego w przepisach prawa podatkowego.

20 marca 2018
Informacje ogólne

WYKŁAD w LO

20 marca br. Karolina Bartkowiak-Dudzik - radca prawny z Fundacji Auditorium wygłosiła dla uczniów LO w Jarocinie wykład z elementami warsztatów poświęcony zagadnieniom prawnym z zakresu ochrony konsumentów, w tym w szczególności kwestiom dotyczącym reklamacji, rękojmi i prawa do odstąpienia od zawartej umowy.

20 marca 2018
Informacje ogólne

TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach wzięli udział w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie.

16 marca 2018
Informacje ogólne

W TARCACH ROZMAWIALI O FILMACH

10 marca 2018 r. gościem w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach była Agata Winkler, absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, która ukończyła organizację produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej.

16 marca 2018
Informacje ogólne

A BURMISTRZ ZNÓW SWOJE - "...CI Z DOŁU..."

Tematem ścieżki rowerowej z Jarocina do Żerkowa zajęła się także lokalna stacja telewizyjna Pro Art poświęcając temu specjalny materiał w swoim magazynie informacyjnym WYDARZENIA.

15 marca 2018
Informacje ogólne

ROLNICY !

Biuro Powiatowe ARiMR w Jarocinie organizuje szkolenia dla rolników związane ze zmianami przyznawania dopłat bezpośrednich na rok 2018 oraz wypełniania wniosku o płatności w roku 2018 w aplikacji eWniosekPlus.

12 marca 2018
Informacje ogólne

WSPARCIE MŁODZIEŻY

9 marca br. w kaliskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli odbyła się konferencja poświęcona zagadnieniom praktycznego wsparcia młodzieży niedostosowanej społecznie.

12 marca 2018
Informacje ogólne

ROLNIK ROKU - XVII edycja konkursu

11 marca w Sali Ziemi mieszczącej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się kolejny finał konkursu Rolnik Roku. Jednym z gości imprezy był Starosta Jarociński Teodor Grobelny.

12 marca 2018
Informacje ogólne

FINAŁ KONKURSU ASTRONOMICZNEGO

9 marca br. w Planetarium w Potarzycy odbył się Finał Wojewódzkiego Konkursu na referat z zakresu astronomii i astronautyki.

12 marca 2018
Informacje ogólne

KAPITAN NA POKŁADZIE

W środę 14 marca o godz. 10.50 kapitan żeglugi wielkiej Dawid Kowalski, absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie z roku 1995, spotka się z uczniami w ramach cyklu „100 spotkań za 100-lecie szkoły".

12 marca 2018
×