KWIATY POD POMNIKIEM

31 stycznia br. Starosta Teodor Grobelny złożył kwiaty pod pomnikiem, który upamiętnia miejsce śmierci Polaków poległych w styczniu 1945 podczas potyczki z niedobitkami niemieckiej armii.

KONWENT POWIATÓW

7 lutego br. w pałacu w Witaszycach odbędzie się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego.

Konsultacje społeczne

NASZ MIESZKÓW - spotkanie

W poniedziałek 29 stycznia br. w Sali Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Mieszkowie odbyło się wspólne spotkanie Koła Przyjaciół Pamięci Powstania Wielkopolskiego, Sołectwa i Stowarzyszenia "Nasz Mieszków".

JEST ODZEW !

W nawiązaniu do naszej wcześniejszej publikacji dotyczącej Jerzego Niedziałkowskiego, przedwojennego Starosty Powiatu Jarocińskiego - otrzymaliśmy list z podziękowaniami od Jego żyjącej krewnej.

ZAUFANY PROFIL

Mikroprzedsiębiorcy, którzy nie chcą mieć problemów z przesłaniem JPK_VAT, już dziś powinni bezpłatnie założyć Profil Zaufany. To proste!

30 stycznia 2018

ŁĄCZNIKA JEDNAK NIE BĘDZIE…

Wczoraj, 29 stycznia br. w samo południe Starosta Jarociński Teodor Grobelny przekazał na ręce Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego dokumentację dotyczącą planowanej przez Gminę Jarocin budowy łącznika dróg nr 11 i nr 12.

100 SPOTKAŃ NA 100-LECIE SZKOŁY

We wtorek 6 lutego o godz. 8.50. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki rozpocznie się spotkanie z biskupem pomocniczym Archidiecezji Poznańskiej Damianem Brylem.

29 stycznia 2018

AUDYCJA RADIOWA - 26.01.2018

Tradycyjnie, jak w każdy ostatni piątek miesiąca na antenie radia ELKA - wyemitowana została audycja "Wieści Powiatu Jarocińskiego".

26 stycznia 2018

ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SENIORÓW

Halina Florczyk ( na zdj. z prawej) - prezes Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyróżniona za swoją działalność.

26 stycznia 2018

ROCZNICA WYZWOLENIA JAROCINA

Wczoraj w Parku Zwycięstwa przy ul. Hallera odbyła się uroczystość złożenia kwiatów z okazji 73 rocznicy wyzwolenia Jarocina.

25 stycznia 2018

Święta w szpitalu

Z myślą o swoich pacjentach, którzy muszą być hospitalizowani w czasie Świąt Bożego Narodzenia – w menu jarocińskiej lecznicy znajdą się wigilijne potrawy, a wszystkie oddziały odwiedzi duchowny.

15 grudnia 2017