otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

ROK OD ZMIANY W POWIECIE

Równo rok temu zmienił się Zarząd Powiatu – od czasu tego w powiecie jarocińskim zmieniło się wiele. Ruszyła od lat wyczekiwana rozbudowa szpitala, inwestycje oświatowe i drogowe nabrały rozmachu… Jak miniony rok oceniają sami członkowie Zarządu Powiatu?

01 lutego 2018
Informacje ogólne

KWIATY POD POMNIKIEM

31 stycznia br. Starosta Teodor Grobelny złożył kwiaty pod pomnikiem, który upamiętnia miejsce śmierci Polaków poległych w styczniu 1945 podczas potyczki z niedobitkami niemieckiej armii.

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

KONWENT POWIATÓW

7 lutego br. w pałacu w Witaszycach odbędzie się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Wielkopolskiego.

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

Konsultacje społeczne

Starosta Jarociński ogłasza konsultacje projektu uchwały w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielonych z budżetu powiatu jarocińskiego dla szkół i placówek niepublicznych

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

NASZ MIESZKÓW - spotkanie

W poniedziałek 29 stycznia br. w Sali Pamięci Powstania Wielkopolskiego w Mieszkowie odbyło się wspólne spotkanie Koła Przyjaciół Pamięci Powstania Wielkopolskiego, Sołectwa i Stowarzyszenia "Nasz Mieszków".

31 stycznia 2018
Informacje ogólne

JEST ODZEW !

W nawiązaniu do naszej wcześniejszej publikacji dotyczącej Jerzego Niedziałkowskiego, przedwojennego Starosty Powiatu Jarocińskiego - otrzymaliśmy list z podziękowaniami od Jego żyjącej krewnej.

30 stycznia 2018
Informacje ogólne

ZAUFANY PROFIL

Mikroprzedsiębiorcy, którzy nie chcą mieć problemów z przesłaniem JPK_VAT, już dziś powinni bezpłatnie założyć Profil Zaufany. To proste!

30 stycznia 2018
Informacje ogólne

ŁĄCZNIKA JEDNAK NIE BĘDZIE…

Wczoraj, 29 stycznia br. w samo południe Starosta Jarociński Teodor Grobelny przekazał na ręce Burmistrza Jarocina Adama Pawlickiego dokumentację dotyczącą planowanej przez Gminę Jarocin budowy łącznika dróg nr 11 i nr 12.

30 stycznia 2018
Informacje ogólne

100 SPOTKAŃ NA 100-LECIE SZKOŁY

We wtorek 6 lutego o godz. 8.50. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki rozpocznie się spotkanie z biskupem pomocniczym Archidiecezji Poznańskiej Damianem Brylem.

29 stycznia 2018
Informacje ogólne

AUDYCJA RADIOWA - 26.01.2018

Tradycyjnie, jak w każdy ostatni piątek miesiąca na antenie radia ELKA - wyemitowana została audycja "Wieści Powiatu Jarocińskiego".

26 stycznia 2018
Informacje ogólne

ZA DZIAŁALNOŚĆ NA RZECZ SENIORÓW

Halina Florczyk ( na zdj. z prawej) - prezes Jarocińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku wyróżniona za swoją działalność.

26 stycznia 2018
Informacje ogólne

ROCZNICA WYZWOLENIA JAROCINA

Wczoraj w Parku Zwycięstwa przy ul. Hallera odbyła się uroczystość złożenia kwiatów z okazji 73 rocznicy wyzwolenia Jarocina.

25 stycznia 2018
×