otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

Fundusze na projekty badawczo - rozwojowe oraz innowacje

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jarocinie zaprasza na spotkanie z cyklu „Środa z Funduszami…”, skierowane do przedsiębiorstw na projekty badawczo - rozwojowe oraz innowacje. Spotkanie odbędzie się w środę 2 września 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

20 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Gospodarze dożynek

Już w najbliższą sobotę w Łuszczanowie mieszkańcy Powiatu Jarocińskiego wspólnie uczczą Święto Polonów. W trakcie dożynek nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i tych trochę starszych. Będzie nowocześnie ale również tradycyjnie... Starostami tegorocznej imprezy będą mieszkańcy Łuszczanowa - pani Lucyna Kuczkowiak i pan Henryk Krajewski.

20 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Konkurs: Młodzi wiedzą o funduszach – VI edycja

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił VI edycję konkursu "Młodzi wiedzą o funduszach". Konkurs polega na przeprowadzeniu lekcji europejskich przez nauczycieli oraz przygotowaniu prac przez uczniów.

18 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pn. ”Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”. Spotkanie odbędzie się w piątek 28 sierpnia 2015 r. o godzinie 10.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30.

18 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Wojskowe święto

14 sierpnia na terenie jarocińskiej Jednostki Wojskowej odbyły się uroczystości związane z obchodzonym dzień później świętem Wojska Polskiego. Tego samego dnia delegacje organizacji kombatanckich, jarocińskiego batalionu oraz samorządowców powiatu i gminy Jarocin złożyły kwiaty na grobach żołnierzy – uczestników Bitwy Warszawskiej.

14 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Kolejne środki dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie otrzymał dodatkowe środki, którymi wesprze bezrobotnych poszukujących zatrudnienia bądź chcących inwestować we własny biznes.

12 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Znajdź urząd przez aplikację

Masz problem ze znalezieniem urzędu w obcym mieście? Jest rozwiązanie! Powstała darmowa aplikacja na platformę Android, którą możesz zawsze mieć przy sobie.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Unowocześnią ePUAP

W dniach od 12 do 17 sierpnia br. nastąpi przerwa do dostępności do usługi ePUAP.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

iPolak za granicą

Wybierasz się za granicę...? Będziesz czuć się bezpieczniej z aplikacją iPolak. Bezpłatna aplikacja iPolak to niezbędnik w podróży.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Nadal walczymy o pracownię multimedialną

Oddajcie dziś i przez kolejne 4 dni po 5 głosów na pracownię Orange dla jarocińskiej biblioteki. Obecnie przegrywamy o ok. 1 tys. głosów z Krajenką. Jeśli połączymy siły i oddamy po 5 głosów przy jednym logowaniu się, nadrobimy straty. Został jeszcze piątek, sobota, niedziela i poniedziałkowy poranek, bo 10 sierpnia to ostatni dzień, kiedy możemy głosować.

06 sierpnia 2015
Informacje ogólne

I Bieg Uliczny "Żerkowska Górka"

23 sierpnia odbędzie się I Bieg Uliczny "Górka Żerkowska" połączony z Marszem Nordic Walking.

05 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Jak bezpiecznie spędzić wakacje w okresie upałów

Radzimy jak przygotować się na czas wysokich temperatur...

05 sierpnia 2015
×