otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

The Talent Show

4 kwietnia o godz. 16.00 w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbędzie się konkurs "The Talent Show" - muzyka amerykańska. Po raz szósty najzdolniejsi młodzi ludzie z Jarocina i okolic zaprezentują swoje talenty artystyczno-językowe w amerykańskim repertuarze.

01 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Masz Głos, Masz Wybór

W imieniu Fundacji im. Stefana Batorego zapraszamy do udziału w akcji Masz Głos, Masz Wybór. Celem akcji jest zwiększenie zaangażowania obywateli w życie publiczne.

01 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Kiermasz na rynku

W sobotę, 12 kwietnia na jarocińskim rynku odbędzie sie Kiermasz Wielkanocny.

31 marca 2014
Informacje ogólne

Konkurs na Dyrektora DPS

Zarząd Powiatu w Jarocinie ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie. Dokumenty można składać do 7 kwietnia 2014 roku.

31 marca 2014
Informacje ogólne

Konkurs "Podaj łapę, podaj dłoń"

Fundacja „Daj Szansę - Schroniska dla Zwierząt” zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie rysunkowym „Podaj łapę podaj dłoń”. Tematem konkursu jest prawidłowa opieka nad zwierzętami i zapobieganie bezdomności.

31 marca 2014
Informacje ogólne

Mistrzowie Mechaniki

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajęła VII miejsce w finale III Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników w grupie Młody Mechanik. Mistrzostwa odbyły się 28 marca 2014r. na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

31 marca 2014
Informacje ogólne

Targi Agromarsz

Na Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ w niedzielę 6 kwietnia do Centrum Edukacyjno-Wystawowego w Marszewie zaprasza Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu. Targi będą się odbywały w godzinach 9.00 – 16.00. Organizatorzy spodziewają się ponad 150 wystawców. Wśród nich Powiat Jarociński i Zespół Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach.

28 marca 2014
Informacje ogólne

Konkurs na najlepszy obiekt turystyki wiejskiej

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił nabór zgłoszeń do VIII edycji Konkursu na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce. Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu odbywa się w okresie od 1 marca do 15 maja 2014 roku.

28 marca 2014
Informacje ogólne

Ukonstytuowała się Jarocińska Rada Pożytku Publicznego

Ukonstytuowała się Jarocińska Rada Pożytku Publicznego. W jej skład weszło 12 przedstawicieli organizacji pozarządowych, 2 przedstawicieli Rady Powiatu Jarocińskiego i 2 przedstawicieli Zarządu Powiatu w Jarocinie. O terminie pierwszego posiedzenia rady jej członkowie zostaną poinformowani listownie.

28 marca 2014
Informacje ogólne

Zdiagnozowali potrzeby szkół

Trwa realizacja projektu "Kompleksowy Program Wspomagania Rozwoju Szkół oraz Przedszkoli na terenie Powiatu Jarocińskiego". Powiatowe przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków unijnych.

28 marca 2014
Informacje ogólne

Arcydzieła Muzyki Pasyjnej

6 kwietnia kolejna odsłona Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej. Tym razem w kościele oo. Franciszkanów w Jarocinie wystąpi duet CELLORGANIC. Początek koncertu o godz. 17.15.

27 marca 2014
Informacje ogólne

Odjazdowy Bibliotekarz startuje w kwietniu

Zapraszamy na „odjazdowe” spotkania rowerowe organizowane przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Jarocin. Spotkania wprowadzą nas w majową atmosferę rowerowych wypadów po Ziemi Jarocińskiej.

27 marca 2014
×