otwórz widżet facebooka

Aktualności

Informacje ogólne

Jarociniacy na wrocławskim Gis-Day

Uczniowie Technikum Geodezyjnego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie wzięli udział w obchodach GIS Day organizowanych przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu. Młodzież uczestniczyła w wykładach, które miały na celu przybliżenie, czym jest i gdzie znajduje zastosowanie GIS, czyli System Informacji Geograficznych.

21 listopada 2012
Informacje ogólne

Sukces uczennicy "Jedynki"

Karolina Adamkiewicz, uczennica ZSP nr 1 w Jarocinie zdobyła wyróżnienie w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzny Polszczyzny 2012. Przedsięwzięcie odbyło się 10 listopada w Koninie. Konkursowi patronował prof. Jan Miodek.

20 listopada 2012
Informacje ogólne

Szlachetna paczka trafiła do Jarocina

W tym roku po raz pierwszy do Jarocina zawitał projekt SZLACHETNA PACZKA. SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy osobom, które w niezawiniony sposób znalazły się w trudnej sytuacji. Projekt realizowany jest od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA.

20 listopada 2012
Informacje ogólne

Wyśpiewała zwycięstwo

Ania Witasik - uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajęła I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej w Środzie Wlkp.

19 listopada 2012
Informacje ogólne

Pyszności z gastronomicznej "Jedynki"

„Herbatka u Pani Jesieni”, „Muzyczny poemat” i „Kurczak marserpor” to sztandarowe popisy kulinarne, którymi reprezentacja klas technikum żywienia ZSP nr 1 w Jarocinie zachwyciła jury konkursu gastronomicznego w Objezierzu.

19 listopada 2012
Informacje ogólne

Profilaktyka na fotografii

„Młodość – bezpieczeństwo HIV” to hasło, z którym zmierzyli się uczestnicy konkursu fotograficznego zorganizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

19 listopada 2012
Informacje ogólne

Uwaga na mgłę!

Komunikat ostrzegawczy

Komunikat Ostrzegawczy.pdf Komunikat Ostrzegawczy.pdf

16 listopada 2012
Informacje ogólne

Kwalifikacje na miarę europejską

Uroczyste wręczenie rzemieślniczych dyplomów mistrzowskich i świadectw czeladniczych zakończyło realizację projektu „Kwalifikacje na miarę europejską. Program formalnego potwierdzania kwalifikacji rzemieślniczych w woj. wielkopolskim”. Przedsięwzięcie dofinansowane było przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu. Wśród zaproszonych na uroczystość gości był m.in. starosta Mikołaj Szymczak.

16 listopada 2012
Informacje ogólne

Starosta przekazał projekt budżetu

15 listopada mija termin przedstawienia projektu samorządowego budżetu na kolejny rok budżetowy. Dzisiaj starosta jarociński Mikołaj Szymczak podpisał projekt planu finansowego na rok 2013, który wcześniej przyjął Zarząd Powiatu w Jarocinie. Dokument został przekazany do Regionalnej Izby Obrachunkowej i Rady Powiatu Jarocińskiego, która zgodnie z przepisami do końca tego roku zobowiązana jest uchwalić budżet na rok 2013.

15 listopada 2012
Informacje ogólne

Mamy Mistrza Polski!

Łukasz Twardowski – uczeń ZSP nr 2 w Jarocinie zdobył tytuł Mistrza Polski w Brazylijskim JIU JITSU. Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie sportowej odbyły się 11 listopada w Łodzi. W imprezie wzięło udział 800 uczestników w różnych kategoriach wagowych, wiekowych i stopniu zaawansowania.

15 listopada 2012
Informacje ogólne

Święto drzewa

„Święto Drzewa” to ogólopolska akcja sadzenia drzew, do której przyłączyli się w tym roku uczniowie Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach.

15 listopada 2012
Informacje ogólne

Komunikat ostrzegawczy

Uwaga na mgłę!

ostrzezenie.pdf ostrzezenie.pdf

14 listopada 2012
×