Cenne wyróżnienia dla Czesława Robakowskiego Przewodniczącego Rady Powiatu w Jarocinie

Dodano 03 czerwca 2005, wpis archiwalny robakowski2.jpg

Pan Czesław Robakowski aż trzykrotnie odbierał z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego Stefana Mikołajczaka wyróżnienia. Pierwszym z nich była nagroda Samorządu Województwa Wielkopolskiego, dla laureata plebiscytu mieszkańców Wielkopolski na Najlepszego Samorządowca Powiatu Jarocińskiego. Zarząd Województwa Wielkopolskiego docenił wkład pracy pana Robakowskiego w lokalnym samorządzie przyznając honorową odznakę "Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego". Również w ręce pana Przewodniczącego trafiła nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego za 2005 rok - statuetka "Piastowskie Gniazdo" dla Najlepszego Samorządowca Wielkopolski. Gratulujemy.

robakowski3.jpg