II sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 08 grudnia 2014, wpis archiwalny

II SESJA RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO odbędzie się 11 grudnia 2014 r. (czwartek) o godz. 14:00 w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad I sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po I sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o funkcjonowaniu Domów Dziecka w Górze i w Dobieszczyźnie.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustanowienia przedstawiciela powiatu w Związku Powiatów Polskich.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustanowienia przedstawiciela powiatu w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Wielkopolski.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie delegowania radnych do komisji bezpieczeństwa i porządku.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmiany w składzie osobowym Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmiany w składzie osobowym stałych komisji Rady Powiatu Jarocińskiego.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
    (98.680 zł)
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zaciągnięcia pożyczki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
    (41.227 zł)
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie określenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych z terenu powiatu jarocińskiego oraz harmonogram tygodniowych dyżurów aptek ogólnodostępnych z terenu miasta Jarocin.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2014-2022.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2014 r.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Wolne głosy i wnioski.
  18. Komunikaty.
  19. Zakończenie obrad.